Державні закупівлі

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ (зі змінами)

на 2014 рік навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа ІІ ступеня – Ліцей інформаційних технологій» Єнакієвської міської ради, код 25704328

(найменування замовника, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ)

Предмет закупівлі

Код КЕКВ (для бюджетних коштів)

Джерело фінансування

Очікувана вартість предмета закупівлі

Процедура закупівлі

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі

Підрозділ(и) (особа(и)), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної документації)

Примітки

Природний газ

(06.20.1.)

1309286 грн.

(один мільйон триста дев’ять тисяч двісті вісім десять шість грн. )

Листопад  2013

Закупівля проводиться на засадах координації

Вибір процедури закупівлі здійснений на підставі п.2 ч.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель»

Електрична енергія

(35.11.1.)

398003 грн.

(триста дев’яносто вісім  тисяч  тригрн.)

Листопад  2013

Закупівля проводиться на засадах координації

Закупівля  роботи з будівництва початкової школи навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа ІІ ступеня  - Ліцей інформаційних технологій» Єнакієвської міської ради Донецької області за адресою: м. Єнакієве, вул.. Мальванова, 28 (І черга)

Не визначено

Кошти  державного бюджету, кошти місцевого бюджету,

24102294 грн.

(двадцять чотири мільйона сто дві тисячі двісті дев’яносто чотири  грн.)

Відкриті торги

Квітень 2014

Закупівля проводиться на засадах координації

Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа ІІ ступеня – Ліцей інформаційних технологій» Єнакієвської міської ради

від   09. 04. 2014  протокол № 9

Голова комітету з конкурсних торгів       Дехтярьова  О.В.                  ____________М.П.

(прізвище, ініціали)             (підпис)

Секретар комітету з конкурсних торгів     Огняник Л.В.

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ (зі змінами)

(найменування замовника, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ)

Предмет закупівлі

Код КЕКВ (для бюджетних коштів)

Джерело фінансування

Очікувана вартість предмета закупівлі

Процедура закупівлі

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі

Примітки

Природний газ

(35.21.1.)

200000 грн.

жовтень 2013

від  10.10.2013  протокол № 4_

(прізвище, ініціали)             (підпис)

Секретар комітету з конкурсних торгів     Огняник Л.В.

(прізвище, ініціали)